Služby
Tarifa
Vseob. podmienky
Zmluva
Tech. specifik. rozhrania
Otázky a odpovede
Ftp archív
Zákaznícke stránky
E-mail Web Interface
 
 
Slovnk

Služby

NAPRI s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu ako poskytovateľ komplexných riešení v oblasti Internových služieb. Ponúkame najmodernejšie spôsoby pripojenia pre domácnosti a malé firmy a širokú paletu služieb pre stredné a veľké firmy, vrátane pripojenia pevnou linkou, návrhu a realizácie počítačových sietí a poradenstva. Pre klienta vieme zaistiť analýzu a zabezpečenie podnikovej siete, virtuálne privátne siete, zabezpečenie jednotlivých uzlov siete a oddelenie siete od Internetu firewallom.

Čo NAPRI s.r.o. ponúka navyše?

Know-how. Filozofiou firmy nie je predávať množstvo nekvalitných služieb. Zameriavame sa na kvalitu odvedenej práce. Našimi zamestnancami sú ľudia s mimoriadnymi technickými znalosťami, ktorí rozumejú technológiám, s ktorými pracujú a sú preto schopní vyriešiť aj neštandardné problémy zákazníka.

Aktuálna ponuka služieb sa nachádza v našom cenníku. V prípade, že máte záujem o niečo, čo ste v našom cenníku nenašli, neváhajte a kontaktujte nás.

Kontakt:

Použite, prosím, kontaktné informácie uvedené v spodnom prúžku našich web stránok. Najjednoduchším spôsobom ako byť s nami v kontakte je zaslať nám e-mail na admin@napri.sk.

Pri elektronickej komunikácii, prosím, zasielajte textové správy, nie súbory vo formáte .doc (teda pokiaľ možno, nepíšte správy vo Worde). Pohodlie, ktoré nám tým zabezpečíte, sa Vám vráti v podobe rýchlejšej reakcie na Váš e-mail. Ďakujeme.

  Novinky
ADSL statistika
Od dnesneho dna si moze klient kontrolovat svoju cinnost, ktoru prevadzkuje cez NAPRI ADSL na strankach www.napri.bdsl.sk. Takisto je mozne na tychto strankach zmenit heslo pristupu, pripadne poziadat o staticku IP adresu, alebo rozsirenie sluzby.
27.1.2005

Nová služba VirtMail.
Klient si s touto službou môže vytvárať, rušiť, meniť poštové schránky a aliasy pre celu svoju doménu a jej členov cez prehľadné webové prostredie. Počet schránok, alebo aliasov nie je nijak obmedzený. Takisto poštu vytvorenú môžete čítať cez web, pop3, pop3-s, imap, imap-s. V prípade ak si ju objednáte do konca januára 2009 prvý mesiac sa Vám nespoplatňuje.
03.10.2008

e-mail:admin@napri.sk , e-mail: barger
NAPRI s.r.o.
Nam. L. Novomeskeho 5 , Kosice, 040 01, mobil: 0905905949
Ico: 31726623 , Dic: 2020483586 , Ic Dph: SK2020483586
IBAN: SK80 1100 0000 0026 2511 1228
Bratislava - tel.: 0918491764, ipsec.info.